Jak skorzystać z poradni?
Rejestracja na wizytę prywatną odbywa się z wyprzedzeniem osobiście lub telefonicznie w Rejestracji Głównej ośrodka oraz on-line za pośrednictwem portalu lekarzebezkolejki.pl .
UWAGA: na pierwszą wizytę u dietetyka należy odpowiednio się przygotować. Szczegółowe instrukcje zamieszczone są na dole strony.
Kiedy warto skorzystać z pomocy dietetyka?
Wszystkie osoby potrzebujące konsultacji lub pełnej opieki dietetycznej, mające problem z nadwagą, niedowagą bądź cierpiące na choroby dietozależne zapraszamy na wizyty z dietetykiem. Jego pomoc w leczeniu wielu schorzeń jest nieoceniona i często skuteczne leczenie nie jest możliwe bez jego konsultacji.
W trakcie współpracy z dietetykiem zapewniamy indywidualne podejście, bowiem każdy z nas jest inny, wyjątkowy. Z tego powodu niemożliwym jest ułożenie jednego, uniwersalnego jadłospisu, który byłby odpowiedni dla wszystkich.
Dietoterapia adresowana jest do każdego - dzieci, młodzieży, osób dorosłych, kobiet ciężarnych i matek karmiących, osób aktywnych fizycznie oraz spędzających całe dnie przy biurku.
PROBLEMY ZDROWOTNE, Z KTÓRYMI WARTO ZGŁOSIĆ SIĘ DO DIETETYKA:
- otyłość,
- choroby tarczycy,
- zespół policystycznych jajników (PCOS),
- cukrzyca,
- dna moczanowa,
- zaburzenia gospodarki lipidowej,
- nadciśnienie tętnicze,
- celiakia,
- anemia,
- alergia i nietolerancje pokarmowe,
- zaburzenia funkcjonowania przewodu pokarmowego (zgaga, wzdęcia, zaparcia, refluks żołądkowo-przełykowy).
Podczas konsultacji oferujemy Państwu:
⦁ przeprowadzenie dokładnego wywiadu żywieniowego i zdrowotnego,
⦁ wykonanie pomiarów antropometrycznych (pomiar masy i obwodów ciała),
⦁ omówienie wyników laboratoryjnych,
⦁ modyfikację błędnych nawyków żywieniowych,
⦁ indywidualny jadłospis i zalecenia dietetyczne,
⦁ stały kontakt z dietetykiem i monitorowanie postępów.
Zachęcamy do śledzenia strony pani dietetyk na Facebooku - można tam znaleźć sporo prozdrowotnych treści i garść darmowych przepisów.
Cennik usług dietetycznych
Cennik dietetyczny |
Na konsultację dietetyczną prosimy zabrać z sobą wyniki ostatnich badań krwi (morfologia, lipidogram, glukoza, insulina, żelazo i ferrytyna) oraz listę przyjmowanych lekarstw i suplementów diety wraz z dawkami. W sytuacji, gdy Pacjent choruje na schorzenia przewlekłe prosimy przynieść dokumentację medyczną. Do przygotowania trafnej analizy żywieniowej wyjątkowo pomocnym jest harmonogram posiłków Pacjenta z ostatnich minimum trzech dni (tj. spisanie na kartce co było jedzone i pite wraz z godzinami).